Close

IBX

IBX

IBX – Rewolucja w odbudowie paznokci

 

 

 

 

 

 

IBX system, zabieg naprawczy z narastającym w czasie efektem, wykonywany dwoma opatentowanymi preparatami nakładanymi jeden po drugim, który spektakularnie poprawia wygląd i stan paznokci.

Profesjonalnie i prawidłowo wykonany zabieg sprawia, że IBX wbudowuje się w płytkę paznokcia wzmacniając ją.  Już po pierwszym zabiegu paznokieć jest twardszy, gładszy i ma zdrowszy wygląd. IBX penetruje płytkę paznokcia, a nie pozostaje na jej powierzchni, jak inne tego typu preparaty.

IBX to nowy rodzaj zabiegu w ETEREO – oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom, dzięki najnowszej generacji wewnątrzprzenikającej się sieci polimerowej, która łączy górne warstwy płytki, IBX naprawia przewlekłe lub ciężkie uszkodzenia, pozwalając paznokciom na naturalny wzrost, wypełnia bruzdy i poprawia naturalny kolor paznokci.

IBX jest wskazany zwłaszcza pod stylizacje żelowe i hybrydowe, może być bezpiecznie stosowany pod lakier albo jako kuracja na czystej płytce. Zabieg należy powtarzać nie częściej niż raz w tygodniu.